Týmové fórum

dentistisnov.povez.cz/

 

Fórum tišnovských airsoftových týmů

nup.drbej.eu/

Fórum

Re: Soft

Mirec 10.08.2009
Zdar.
jasné zkusím se s klukama domluvit na neděli a dám vědět.Chodíme si zahrát i v týdnu,půjdem ve čtvrtek 14.8 tady v Tišnově ve dvě,kdyby ste měl někdo z Vás čas a chuť tak není problém se připojit budem jen rádi.Je to relax,takže pohoda.

Re: Re: Soft

Flash 11.08.2009
Hoj. Povětšinou jsme všichni v práci nebo na brigádách (co se týdnu týče), ale pokud by vák klapla ta neděle, bylo by to supr.

Re: Re: Re: Soft

Mirec 12.08.2009
Zdarec.Tak tuto neděli to vidím špatně,spousta z nás chodí do práce i o víkendu a navíc se jede v Brně GP.Myslím,že by mohla z naší strany klapnout neděle 23.8.Pokud by někdo od Vás mohl zítra třeba i jeden či dva,nevadí.

Re: Re: Re: Re: Soft

Flash 12.08.2009
Ok, na tu další neděli se domluvíme, ale co se mě týče tak asi nepujdu ( Anna rock je v sobotu ve Skryjích....těžká pařba... :) )
Ale klidně to zkoordinuju....nebo se pokusím.

Re: Re: Re: Re: Re: Soft

mirec 12.08.2009
no uvidíme,necháme domluvu na příští týden.jo jo Skryje,tam se vždycky dobře pařilo akorát ta zima od potoka:-))

fotky

franc 05.08.2009
uz maji dany fotky na mercenaries

..... Soft...asi :D

Flash 30.07.2009
Zdarec, mluvil jsem s jedním vašim členem v army shopu v Tišnově, tak jsem se s ním domluvil, že bychom mohli spolu zatrénovat ( teď mluvím za teamy 601.sss Tišnov a A.T.R.I. --- https://www.atri.estranky.cz/ . MAIL: atri@email.cz ). Já osobně jsem od 1.8. do 8.8. mimo (tedy jen na telefonu: 739 393099), ale pokud byste chtěli a měli čas v neděli 9.8. mohli bysme spácht malé cviko na Říkoníně (asi).
Stačí se ozvat na mail nebo spíš na naše nebo 601.sss stránky a s klukama myslím se domluvíte. Já s nima mluvil dnes a vypydá to, že z naší strany by to šlo.

Re: ..... Soft...asi :D

Mirec 30.07.2009
Zdar.
Jasné proč ne-velmi rád,nic méně ja osobně jsem v neděli v práci ale věřím,že se kluci z týmu domluví.Jinak díky za ozvání,rádi s vámi potrénujem.

Re: Re: ..... Soft...asi :D

Jaryn 31.07.2009
Skvělé. Já Vám zítra zašlu na email místo konání akce.

Re: ..... Soft...asi :D

franc 31.07.2009
prominte ale ja v neděli nebudu moct
Záznamy: 3411 - 3420 ze 3455
<< 340 | 341 | 342 | 343 | 344 >>

Přidat nový příspěvek

 

Spolupracujeme

Oblíbené odkazy

Mercenaries

N.U.P

Wolverines

Kontakt

Dentisti Tišnov dentisti.tisnov@email.cz